Serwis

Elektrobram oprócz projektowania i produkcji bram, oferuje również pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjnych swoich produktów oraz instalowanej do nich automatyki. Na wszystkie produkowane przez bramy udzielamy standardowej dwuletniej gwarancji. Dla jej utrzymania, konieczne jest wykonywanie corocznych przeglądów technicznych. W ich trakcie sprawdzimy poprawność funkcjonowania bramy, wykonamy niezbędne prace konserwacyjne oraz przyjrzymy się z bliska temu, jak sprawuje się elektronika i układ napędowy.

gatesMAIN

Po zakończeniu się gwarancji, mogą Państwo zdecydować czy w dalszym ciągu zamierzają serwisować bramy u nas, czy zrobią to we własnym zakresie. My osobiście zalecamy korzystanie z usług profesjonalnego serwisu. Koszt corocznego przeglądu bramy tradycyjnej lub automatycznej nie jest wysoki, a pozwala mieć pewność że pracuje ona prawidłowo, została zakonserwowana, naoliwiona, a układ napędowy sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa działania i niezawodności.

Serwis Elektrbram jest do Państwa dyspozycji przez cały rok, na terenie całego kraju. Mogą nas Państwo wzywać telefonicznie lub mailowo. Dysponujemy kilkoma ekipami serwisowymi, mającymi do swojej dyspozycji doskonale wyposażone samochody. Nasza wiedza, umiejętności, doświadczenie i sprzęt, pozwalają na szybkie i sprawne usunięcie większości usterek na miejscu, bez potrzeby demontażu bramy lub jej napędu.