Bramy na wymiar

Bramy tradycyjne i automatyczne produkujemy w typowych wymiarach, dzięki czemu nadają się do większości zastosowań w domach prywatnych i firmach. Rozumiemy jednak to, że wymagania naszych klientów mogą wykraczać poza szablonowe rozmiary bram. Między innymi z tego powodu wykonujemy również bramy na wymiar. Są one dedykowane dla tych z Państwa, którzy posiadają ogrodzenia o nietypowej szerokości otworu na bramę lub kiedy brama ma zostać zainstalowana w betonowym łuku – istnieje wówczas możliwość dopasowania kształtu bramy do kształtu otworu łuku.

Men repairing gate in Houston TX

Bramy na wymiar projektujemy i wykonujemy po sporządzeniu wizyty u klienta. Ma to na celu wykonanie dokładnych pomiarów i sporządzenie dokumentacji fotograficznej, która będzie pomocna w trakcie projektowania. To ważne, ponieważ bramy na wymiar mogą mieć formę prosta, nowoczesną – idealnie nadającą się do współcześnie zaprojektowanych obiektów, jak również mogą występować z dużą liczbą zdobień. Takie bramy będą doskonale się wpisywać w projekt zabytkowych rezydencji.

Jak długo trwa produkcja bram na wymiar? Z uwagi na dużą złożoność projektów, każde zamówienie wyceniamy i potwierdzamy dla niego termin indywidualnie. To co ma wpływ na długość prac, to wielkość bramy, stopień skomplikowania konstrukcji oraz zdobień, a także materiały, które będą zastosowane do jej wyprodukowania. Zawsze jednak dokładamy starań, aby Państwa zamówienia były realizowane maksymalnie szybko, pamiętając o tym że priorytetowa jest dla nas jakość.