Bramy automatyczne

Życie jest zbyt krótkie, aby odmawiać sobie małych przyjemności. Podobnie jak nasi klienci, tak i my wyznajemy tę zasadę i zawsze chętnie rekomendujemy Państwu bramy automatyczne. Ten rodzaj bram jest sterowany przy pomocy niewielkich rozmiarów silnikowi elektrycznemu, ukrytemu w zewnętrznej obudowie. Silnik przekazuje ruch na koła zębate lub specjalne siłowniki. Napęd elektryczny może być instalowany zarówno w bramach przesuwnych, jak i rozchylanych. W każdym z tych przypadków, dobieramy odpowiednią moc i wielkość silnika do rozmiarów i wagi bramy. Gwarantuje to jej płynne otwieranie bez ryzyka zacinania się lub możliwości uszkodzenia napędu w wyniku przeciążenia.

Bassingbourne Cantilever L (1 of 1)

Pracą bram automatycznych steruje się za pomocą pilota, wysyłającego fale radiowe. Na pilocie najczęściej znajduje się przycisk otwierania i zamykania bramy. Istnieje możliwość przypisania dużej liczby pilotów do jednej bramy, jak również wykorzystania pilotów z większą liczbą przycisków, którym możemy sterować nie tylko bramą wjazdową, ale również bramą garażową czy roletami okiennymi.

Komu polecamy bramy automatyczne? Praktycznie wszystkim Państwu. Możliwość otwierania i zamykania bramy bez wychodzenia z samochodu, oznacza większy poziom bezpieczeństwa. Jest również niesamowicie wygodne, szczególnie kiedy na dworze panują niekorzystne warunki atmosferyczne. To również wygodny i skuteczny sposób na ochronę nieruchomości, np. na zamkniętych osiedlach. Stosowanie bramy automatycznej nie wymaga bowiem zatrudniania stróża.